Načítání

Pro správné zobrazení webu je nutné mít povolený javascript!

O projektu

O projektu

about-1.png (43 KB)LocusMed představuje novou éru zdravotnictví. Vytváří moderní sociální síť pro všechny lékaře, zdravotní sestry a další zdravotníky.

Snadno zde můžeš sdílet svá videa, fotky, prezentace, studijní materiály, odborné články, události a názory. LocusMed je místem, kde zdravotnictví žije a vyvíjí se.
Přečti si a poznej i Ty to nejzajímavější z dění v našem oboru.

 

about-2.png (28 KB)

 

Co nového na LocusMedu objevíš a s čím naopak seznámíš ostatní? Všichni můžeme obohatit tuto komunitu o zajímavé příspěvky, je to na každém z nás.

LocusMed chce být co nejjednodušší a zároveň přínosný pro všechny. Příspěvky stačí označit a každý je tak bude moci rychle vyhledat, až je bude potřebovat. Vše si zobrazíš přímo na našem portále a není třeba nic složitě stahovat, ukládat a ke všemu máš okamžitý přístup.

about-3.png (28 KB)

 

 

 

Vytvoř si svůj okruh přátel a skupin, které chceš sledovat, nebo se jen inspiruj příspěvky na hlavní straně a určitě najdeš nové zajímavé informace, které přidali ostatní.

Doufáme, že se Ti LocusMed bude líbit a zároveň budeme rádi za Tvé připomínky a nápady na vylepšení. LocusMed bude vždy otevřený projekt, který chce přicházet s vylepšeními, které nám všem usnadní život.